Fågelbur i form av hus

202920

FÅGELBUR, 1900-tal, i form av hus med skorsten och veranda, bemålat trä och metall, höjd 90, ca 78x60 cm

Slitage, färgbortfall, sprickor

Diverse

Rum 11

Fågelbur i form av hus

Budhistorik (18 bud)
903649
2 400
909147
903649
909146
1 900
903649
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.