Peter Dahl färglitografi

202917

DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör signerad och daterad Peter Dahl -73, 13/260, färglitografi, 51x78 cm

Fack 12

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (7 bud)
906737
1 300
905973
905972
905613
905417
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.