Carl Brandt akvarell

202909

BRANDT, Carl (1852-1930): Landskapsmotiv, signerad C Brandt -98, akvarell, 26,5x40 cm
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Konst, Måleri

Fack 14

Carl Brandt akvarell

Budhistorik (21 bud)
908910
908907
1 900
908772
1 800
908906
1 700
908772
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.