Klaffbord Karl Johan-stil

202879

KLAFFBORD, mahognyfanér, 1900-tal, Karl Johan-stil, höjd 73, 67x173 cm

Fanérskador, ytskador, blekning, nyckelskyltar saknas

Rum 2

Klaffbord Karl Johan-stil

Budhistorik (2 bud)

910990
898951

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.