Broschnål förgyllt sterlingsilver

202873

BROSCHNÅL, förgyllt sterlingsilver, emaljdekor och glasstenar, i form av en nyckelpiga
Inköpt på The Metropolitan Museum of Art på 1990-talet

Guld/Smycken

Budhistorik (1 bud)

906391
2013-09-11 15:26:56

2013-09-13 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.