Brosch förgyllt sterlingsilver

202871

BROSCH, förgyllt sterlingsilver, emaljdekor, dekor med karneoler, aventuriner och turkoser, i form av en fjäril, längd 7 cm
Inköpt på The Metropolitan Museum of Art på 1990-talet

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (5 bud)
910914
700
910913
650
910828
500
906157
902789

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.