Fåtölj 1950/60-tal

202865

FÅTÖLJ, 1950/60-tal, rygg med knappar, ljus klädsel

Slitage, smärre fläckar

Rum 1

Fåtölj 1950/60-tal

Budhistorik (12 bud)
908195
907545
750
908194
750
907545
700
907539
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.