Soffbord sk "Huntingtable"

202863

SOFFBORD, England, 1900-talets andra hälft, sk "Huntingtable", fanérat i mahogny, bordsskivan med infälld mässingsplatta, höjd 52, 126x44 cm

Smärre slitage

Rum 2

Soffbord sk

Budhistorik (23 bud)
909468
2 800
909459
2 600
909454
2 400
909449
909445

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.