Väggspegel 1900-tal

202861

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, form av sol, skulpterat och förgyllt trä, diameter ca 62 cm

Speglar

Rum 4

Väggspegel 1900-tal

Budhistorik (38 bud)
909355
5 800
909661
5 600
909355
5 400
908035
5 200
908035
4 600

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.