Ring silver

202852

RING, silver, trappslipad vit sten, Silversmed Lennart Oehmke, Stockholm 1967, ringstorlek ca 18 mm

Skena med bruksslitage, repor, sten med nagg

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring silver

Budhistorik (5 bud)
912766
500
913409
450
912766
911331
908703

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.