Vinglas "Helga"

202849

VINGLAS, 12 st, 1900-tal, "Helga", rutslipad dekor

Ändringar/tillägg
Ett glas med mindre nagg medföljer

Glas, Servisglas

Monter 4

Vinglas
Budhistorik (24 bud)
907220
1 700
899825
1 600
907218
1 600
899825
905714
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.