Madeleine Pyk teckning

202847

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Madeleine Rosa Pyk 1974, bläck, 18x27 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 8

Madeleine Pyk teckning

Budhistorik (7 bud)
908251
600
907584
550
907415
500
907583
450
907415

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.