Leopold Fare akvarell

202845

FARE, Leopold (1926-1996): "Träd vid Stranden" Knäbäckshusen Österlen, signerad Fare, akvarell, 36x45 cm

Snett ur ram

Konst, Måleri

Fack 4

Leopold Fare akvarell

Budhistorik (1 bud)

906875
2013-09-11 18:47:49

2013-09-12 kl 22:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.