Leopold Fare oljemålning

202840

FARE, Leopold (1926-1996): Komposition, signerad Fare, olja på duk, 25x32 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (3 bud)

907634
900
906927
750
901537
500

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.