Albert Theodor Gellerstedt akvarell

202838

GELLERSTEDT, Albert Theodor (1836-1914): Gripsholms slott, monogramsignerad ATG, akvarell, 11,5x17 cm
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Konst

Budhistorik (20 bud)
907066
904537
2 800
907065
2 800
904537
2 600
907064
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.