Karl Axel Pehrson färglitografi

202833

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad K. A. Pehrson -76, 103/350, färglitografi, 20x28 cm

Fack 8

Budhistorik (8 bud)
907017
700
906325
650
906325
550
905478
500
899716
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.