Augustsson, Bror/bildbyrån Kamerareportage AB

202832

AUGUSTSSON, Bror/Bildbyrån Kamerareportage AB, "ABBA", ABBA på Liseberg 1971, numrerad 1/9, fotografi, 40 x 52 cm (ram) 27,5 x 40 cm

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (34 bud)
921379
4 400
921402
4 200
921379
921391
3 800
921379
3 600

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.