Reinhold Ljunggren litografi

202831

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Höstmotiv, signerad R. Ljunggren, CXCVIII/CCC, litografi, 27x41 cm

Fack 4

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (3 bud)

909028
904294
899842

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.