Jockum Nordström litografi

202824

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 250/250, litografi, 60x85 cm

Rum 9

Jockum Nordström litografi
Budhistorik (8 bud)
907760
907316
3 600
905923
3 400
905124
3 200
898524

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.