Skrivskåp omkring 1800

202820

SKRIVSKÅP, med vitrinöverdel, omkring 1800, fanérat i mahogny, beslag i förgylld mässing, höjd 217, 114x53 cm

Smärre fanérskador, lös listdel medföljer, smärre renoveringar, nycklar saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel till inredning finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 10

Skrivskåp omkring 1800

Budhistorik (34 bud)
909579
11 000
909573
10 500
909567
10 000
909558
9 800
909566
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.