Madeleine Pyk Circus

202819

PYK, Madeleine (född 1934): "Cirkus", signerad M Pyk, olja på duk, 34x31 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Madeleine Pyk Circus

Budhistorik (28 bud)
908286
12 000
908290
11 500
908286
10 000
908285
9 800
908285
9 400

Slutpris SEK:
12 000
1 145 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.