Dosor etui

202812

DOSOR, 2 st, ETUI, 18/1900-tal, delvis silver, förgyllda dosan Österike/Ungern 7,5x4,5 cm

Delvis omarbetade saknar innehåll, skador

Silver

Monter 5

Dosor etui

Budhistorik (12 bud)
909769
900
898217
850
905871
898217
750
905870
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.