Vid slipstenen oljemålning

202804

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vid slipstenen, olja på pannå, 15x20,5 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Vid slipstenen oljemålning

Budhistorik (7 bud)
908097
908096
907987
600
905749
550
905748
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.