Oljemålning 1800-tal

202802

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurer på bakgård, olja på pannå, 15x20,5 cm

Renoverad

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
909218
850
909201
909175
600
909040
500
909039
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.