Oljemålning 1800-tal

202773

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, fiskande par vid kust, olja på papp, 18x29 cm

Färgbortfall, krackelerad

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
908713
3 800
899958
3 600
908712
3 600
899958
908711
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.