Oidentifierad konstnär blandteknik

202770

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kvinnor, otydligt signerad, blandteknik, 40x30 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Budhistorik (6 bud)
909138
600
898969
550
907810
550
898969
906123

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.