Ilkka Pärni serigrafi

202766

PÄRNI, Ilkka (född 1959): Utan titel, signerad och daterad I Pärni -96, 33/130, färgserigrafi, 36x27 cm

Fack 7

Ilkka Pärni serigrafi
Budhistorik (12 bud)
936147
850
925998
936145
750
925998
700
936139
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.