Cartier, tändare

202762

CARTIER, tändare, Paris, mässing, bakelit, Swiss made, serie nr: 00331M, tillhörande etui i original

Slitage, bucklor

Ändringar/tillägg

Fashion

Cartier, tändare

Budhistorik (6 bud)
919272
750
916387
700
916387
550
916987
500
916387

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.