Hilding Linnqvist akvarell

202759

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Ryttare, osignerad, akvarell och blyerts, 12x21 cm
Proveniens: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 5

Hilding Linnqvist akvarell
Budhistorik (7 bud)
931441
600
937143
550
931441
500
935531
450
931441

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.