Orientmatta kaukasisk

202756

ORIENTMATTA, semiantik/antik, kaukasisk, ca 268x115 cm

Omfattande slitage och skador

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta kaukasisk

Budhistorik (1 bud)

908319
2013-09-12 13:58:23

2013-09-12 kl 14:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.