Diverse kuriosa

202749

LONJETT, RINGSTÄLLNING, FIGURINER 2 st, DIVERSE MYNT, 1800/1900-tal, lonjett med markasiter, ringställning i förgylld metall, emalj och alabaster, figuriner i ben resp metall, ringställningens höjd 16 cm

Diverse

Monter 2

Diverse kuriosa

Budhistorik (17 bud)
906977
906980
906977
1 900
906976
1 800
906975
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.