Miniatyr 1800-talets första hälft

202726

MINIATYR, 1800-talets första hälft, porträtt, olja på duk uppfodrad på pannå, diameter 9 cm

Färgbortfall

Diverse

Budhistorik (2 bud)

906981
906653

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.