Eric Hallström blandteknik

202725

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): Äppelplockerska, signerad E Hallström, blandteknik på duk, 44x57 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Hål efter häftstift i hörnen

Konst, Måleri

Fack 18

Eric Hallström blandteknik

Budhistorik (20 bud)
935871
3 800
935960
3 800
935871
3 400
935812
3 200
935360

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.