Charlotte Ågård oljemålning

202720

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): Kvinnofigur i solglasögon, monogramsignerad Å, olja på duk, 55x46 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 6

Charlotte Ågård oljemålning

Budhistorik (16 bud)
937711
937670
933521
933521
900
937640
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.