Orientmatta

202718

ORIENTMATTA, ca 328x222 cm

Reva, slitage, viss rökskada, lagningar, fläck

Mattor/Textilier

Rum 2

Orientmatta

Budhistorik (28 bud)
912862
2 800
912854
2 600
912848
2 400
912852
2 400
912848

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.