Dosor snusdosor

202716

DOSOR, 3 st, SNUSDOSOR, 3 st, 18/1900-tal, horn, lackarbete, sköldpadd, konstmassa, längd 8-10,5 cm

En dosa med sprickor o skador

Diverse

Monter 1

Dosor snusdosor

Budhistorik (22 bud)
906641
906638
906639
1 900
906638
1 800
906637
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.