Fritiof Schüldt oljemålning

202714

SCHÜLDT, Fritiof (1895-1978): Ateljébord, signerad och daterad Schüldt -74, olja på duk, 80x59 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 5

Fritiof Schüldt oljemålning

Budhistorik (6 bud)
937568
937494
3 600
937492
937489
937300

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.