Hans Norsbo etsning

202701

NORSBO, Hans (1897-1955): Man på vinterväg, signerad o daterad Hans Norsbo 1948, etsning, 14,5x20 cm

Fack 14

Hans Norsbo etsning

Budhistorik (6 bud)
903922
550
900234
500
903921
500
900234
450
903920

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.