Orienmattor 4 st

202698

ORIENTMATTOR, 4 st, mindre, ca 77x52, 72x72, 82x47 samt 122x83 cm

Slitage skador

Mattor/Textilier

Rum 2

Orienmattor 4 st

Budhistorik (1 bud)

909721
2013-09-12 22:20:58

2013-09-13 kl 20:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.