Bo von Zweigberghk oljemålning

202695

ZWEIGBERGK, Bo von (1897-1940): Dam med parasoll, signerad och daterad B Eson Zweigbergk 1926, olja på duk uppklistrad på pannå, 21,5x26,5 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
906181
905121
1 300
905019
904432
904431

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.