Lennart Jirlow oljemålning

202690

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Toscana", signerad och daterad -57, olja på pappannå, 42x32 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Lennart Jirlow oljemålning

Budhistorik (12 bud)
906068
6 400
905515
5 800
905404
5 400
904767
5 200
903135
5 000

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.