Akvarell från Kerry signerad Cooper

202688

COOPER, William F (1900-tal): "The bog road, Co. Kerry", signerad WF Cooper, akvarell, 18,5x25,5 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Budhistorik (7 bud)
905401
600
903545
550
905400
500
903545
450
905399

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.