Dosor 17/1800-tal

202680

DOSOR, 5 st, 17/1800-tal, emalj och porslin, polykromt bemålade figurscener, längd 5-8 cm

Skador, krackeleringar

Keramik/Porslin

Monter 2

Dosor 17/1800-tal

Budhistorik (10 bud)
904224
4 200
905565
904224
3 800
905563
3 600
904224
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.