Kärl

202648

KÄRL, antiken, lergods, höjd ca 11 cm
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Mindre nagg på fot

Diverse, Keramik/Porslin

Monter 1

Kärl

Budhistorik (11 bud)
905998
750
904538
700
898741
650
898365
600
898740
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.