Glasögon 17/1800-tal

202638

GLASÖGON, 8 st., 17/1800-tal, fodral medföljer, låda av trä medföljer
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Slitage, några med skador

Diverse

Monter 1

Glasögon 17/1800-tal

Budhistorik (7 bud)
906426
550
906406
500
906425
500
906406
450
906341

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.