Oljemålning 1800-tal

202626

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, figurer i landskap, olja på duk, 23x30 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 10

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
906161
905754
950
902663
900
896674
850
896669
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.