Skrivbordslampa

202618

SKRIVBORDSLAMPA, 1930-tal, kromad med böjbar arm, höjd 60 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 4

Skrivbordslampa
Budhistorik (13 bud)
907057
850
907052
907051
750
907037
700
906934
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.