Martin Åberg oljemålning

202615

ÅBERG, Martin (1888-1946): Motiv från Hallands Väderö, signerad och daterad Martin Åberg 1939, olja på duk uppklistrad på pannå, 44x55 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Martin Åberg oljemålning

Budhistorik (18 bud)
903539
1 400
906876
1 300
903539
906321
903539
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.