Jean Skoglund oljemålning

202612

SKOGLUND, Jean (1908-1948): Vintermotiv, signerad och daterad Jean Skoglund, olja på duk, 45x55 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Jean Skoglund oljemålning

Budhistorik (6 bud)
904892
600
899603
550
899603
450
904890
899603

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.