Kopparkittel

202609

KOPPARKITTEL, 1800-tal, höjd 55, diameter 77 cm

Bucklor, skador, lagningar

Allmoge, Diverse

Rum 9

Kopparkittel

Budhistorik (2 bud)

906602
906581

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.